1 Nisan’da Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

1. Geçtiğimiz gün bir güzellik merkezine gittikten sonra paylaşım yapan Özge Ulusoy’un son hali görenleri şaşkına uğrattı.

2. Kaotik bir ilişkileri olan Melis Buse Betkayan ve Reşit Bozdağ, başka bir skandalla gündemde. Reşit Bozdağ, Melis Buse Betkayan tarafından darp edildiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Gelin detaylara hep birlikte bakalım.

3. Siyasete adım atacağı öne sürülen Gülşen’e CHP’den milletvekili adaylığı teklifi götürüldüğü iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Ancak Gülşen’in avukatı Emek Emre söz konusu iddiaları yalanladı.

4. Sevgilisiyle olan paylaşımları çok konuşulan Mika, bu paylaşımlara bir yenisini ekledi. Mika Raun, bu sefer de sevgilisinin omuzlarında twerk yaptı

5. Danla Bilic, Ekrem İmamoğlu ve Meral Akşener ile yaptığı paylaşımla gündeme geldi.

6. Yeni filminin çekimleri için Antalya’ya gelen Henry Cavill, Instagram hesabından setten fotoğraflar paylaştı. Cavill, setteki pozlarıyla resmen ateş etti! ?

7. Arka arkaya ünlülerin milletvekili adaylığı açıkladığı bugünlerde İlyas Salman da gündem oldu. Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu İlyas Salman sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla TKP İstanbul milletvekili adayı olduğunu duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir